O nas

Kim jesteśmy?

Projekt Eleganckie Wesele powstał z połączenia naszych pasji i tak od 2014 r., wspólnie zapewniamy niezapomnianą oprawę muzyczną, bawiąc się z gośćmi do białego rana. Mamy to szczęście, że możemy łączyć swoją największą pasję z pracą, dlatego na naszych weselach pozytywną energię po prostu czuć!Radość naszych gości sprawia nam ogromną satysfakcję i jest największą nagrodą.

Dla kogo pracujemy?

Współpracujemy z każdym, kto ceni sobie udaną zabawę przy dźwiękach znakomitej muzyki i w doborowym towarzystwie. Najczęściej Pracujemy z Młodymi Parami – zapewniamy kompleksową oprawę świetlną oraz muzyczną. Co ważne, posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający i DJ’ski, instrumenty muzyczne, oświetlenie estradowe, wytwornice ciężkiego dymu i wyrzutnię zimnych ogni. Gwarantujemy ogromny wybór muzyki – różne gatunki muzyczne ze wszystkich epok.

Jak pracujemy?

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientami i szczegółowo omawiamy muzyczne preferencje oraz oczekiwania w odniesieniu do planowanych zabaw i całościowego przebiegu imprezy. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, układamy muzyczny repertuar i proponujemy weselne zabawy.Tworząc program każdego wesela, dbamy o to, by ten dzień był dla Młodej Pary wyjątkowy, aby goście mogli się ze sobą zintegrować i aby każdy chętnie brał udział w weselnej zabawie, bez względu na wiek.

Elegancja, klasa i dobry smak

Całkowicie przełamujemy stereotyp tradycyjnego przyjęcia weselnego, które zwykle nie kojarzy się najlepiej. Nasze imprezy są eleganckie, z klasą i w dobrym guście. Dbamy o to, aby charakter zabaw zawsze odpowiadał preferencjom naszych Klientów. Nasze Młode Pary nie muszą zatem obawiać się niesmacznych żartów czy zabaw z dwuznacznym podtekstem – to zupełnie nie w naszym stylu.Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniemChoć nasza praca bezpośrednio opiera się na doskonałej zabawie, sami do powierzonych nam zadań podchodzimy odpowiedzialnie i z pełnym szacunkiem do naszych Klientów. Młode Pary mogą być pewne, że wesele z nami to najwspanialsza impreza w życiu, pełna ulubionej muzyki i atrakcji, które już na samym początku zintegrują wszystkich gości i zachęcą do wspólnej zabawy. Dowodem tego jest nasze wieloletnie doświadczenie i stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów, którzy powierzyli nam oprawę swojego wesela.

Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem

Choć nasza praca bezpośrednio opiera się na doskonałej zabawie, sami do powierzonych nam zadań podchodzimy odpowiedzialnie i z pełnym szacunkiem do naszych Klientów. Młode Pary mogą być pewne, że wesele z nami to najwspanialsza impreza w życiu, pełna ulubionej muzyki i atrakcji, które już na samym początku zintegrują wszystkich gości i zachęcą do wspólnej zabawy. Dowodem tego jest nasze wieloletnie doświadczenie i stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów, którzy powierzyli nam oprawę swojego wesela.

.

Nasze wyróżniki:


DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM
Angażujemy się w każdą imprezę! Nasze doświadczenie i kreatywność pozwala nam dostosować się do upodobań gości w każdym wieku, a to gwarantuje doskonałą zabawę do białego rana!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, zawsze mając na uwadze preferencje naszych Klientów. Wspólny mianownik pozostaje bez zmian, również podczas weselnych zabaw – zawsze jest elegancko, z klasą i w dobrym guście!

POZYTYWNA ENERGIA 
Nasza praca jest naszą największą pasją – i to widać już na samym początku przyjęcia. Uwielbiamy, to co robimy i przekazujemy gościom mnóstwo pozytywnej energii. Zależy nam, by impreza była wyjątkowa pod każdym względem!

KOMPLEKSOWA OPRAWA

Gwarantujemy kompletną oprawę świetlną. W swojej ofercie posiadamy: oświetlenie estradowe, oświetlenie LED całego obiektu, a także wytwornice ciężkiego dymu, wyrzutnię zimnych ogni oraz napis LOVE.